Czas czytania: 2 min.
Nowy Publiczny Żłobek
Umowę na prowadzenie żłobka podpisano z Agnieszką Krycą-Cholewą, reprezentującą firmę VITEA CLUB. Placówka zajmie wydzieloną część budynku przy ul. 11 Listopada 8.
Przedszkole w nowej lokalizacji
Umowę na prowadzenie zajęć przedszkolnych w drugiej części tego samego budynku podpisano z Małgorzatą Siwek-Słomską – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Ryglicach, która otrzymała powołanie na kolejną 5-letnią kadencję. Przedszkole w minioną sobotę obchodziło jubileusz 70-lecia działalności.
Wielkie udogodnienie dla rodzin
– To ogromna radość, że nowo wykończony obiekt będzie w pełni służył naszym mieszkańcom jako miejsce opieki i edukacji najmłodszych dzieci – podkreślił burmistrz Paweł Augustyn.
Źródło: Gmina Ryglice
