środa, 03 czerwiec 2026 17:00

Nowy żłobek w Ryglicach. Podpisano umowy na prowadzenie placówki

Napisał

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Ryglicach podpisano dwie ważne umowy dotyczące opieki nad najmłodszymi mieszkańcami gminy.

Czas czytania: 2 min.

Nowy Publiczny Żłobek

Umowę na prowadzenie żłobka podpisano z Agnieszką Krycą-Cholewą, reprezentującą firmę VITEA CLUB. Placówka zajmie wydzieloną część budynku przy ul. 11 Listopada 8.

Przedszkole w nowej lokalizacji

Umowę na prowadzenie zajęć przedszkolnych w drugiej części tego samego budynku podpisano z Małgorzatą Siwek-Słomską – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Ryglicach, która otrzymała powołanie na kolejną 5-letnią kadencję. Przedszkole w minioną sobotę obchodziło jubileusz 70-lecia działalności.

Wielkie udogodnienie dla rodzin

– To ogromna radość, że nowo wykończony obiekt będzie w pełni służył naszym mieszkańcom jako miejsce opieki i edukacji najmłodszych dzieci – podkreślił burmistrz Paweł Augustyn.

Źródło: Gmina Ryglice

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 124 razy
Odsłon artykułów:
19470147

Odwiedza nas 245 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…