czwartek, 28 maj 2026 12:13

Wierzchosławice, Gromnik, Łękawica i Tarnowiec mistrzami powiatu tarnowskiego

Napisał

W Mikołajowicach zakończył się powiatowy finał Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców powiatu tarnowskiego. Cztery drużyny z terenu powiatu tarnowskiego wywalczyły awans na rozgrywki wojewódzkie.

Czas czytania: 2 min.

Klasyfikacja końcowa – Igrzyska Dzieci

Dziewczęta:
1. Wierzchosławice – awans
2. Zabawa
3. Rzuchowa
4. Tuchów

Chłopcy:
1. Gromnik – awans
2. Radłów
3. Łęg Tarnowski
4. Ryglice

Klasyfikacja końcowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta:
1. Łękawica – awans
2. Zaczarnie
3. Jastrzębia
4. Tuchów

Chłopcy:
1. Tarnowiec – awans
2. Radłów
3. Gromnik
4. Zakliczyn

Gratulacje dla zwycięzców

Sukcesy drużyn z Wierzchosławic, Gromnika, Łękawicy i Tarnowca to doskonały wynik dla lokalnego sportu szkolnego. Zawodnicy awansowali do etapu wojewódzkiego Igrzysk.

Źródło: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tarnowie

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 109 razy
Odsłon artykułów:
19470189

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…