wtorek, 17 marzec 2026 19:31

Sukcesy judoków trenera Marka Srebro – medale i wysokie miejsca w dwóch międzynarodowych turniejach

Napisał

W miniony weekend 14 marca 2026 r. czwórka zawodników trenera Marka Srebro wzięła udział w dwóch prestiżowych turniejach judo. Reprezentanci naszego regionu stanęli na podium i zajęli wysokie miejsca w międzynarodowej stawce.

Czas czytania: ok. 1,5 min.

IV Turniej Amatorów i Weteranów

Turniej zgromadził 217 zawodników z 6 krajów i 58 klubów. W kategorii wagowej do 90 kg Jakub Redko zajął bardzo dobre 5. miejsce.

Carpatia Judo Cup w Jaśle

W turnieju wzięło udział 374 zawodników z 5 państw i 37 klubów. W kategorii juniorów młodszych Tomasz Dziga wywalczył srebrny medal w wadze do 90 kg, a Antoni Okaz zajął V miejsce w wadze do 73 kg. W kategorii młodzików Adam Łątka zdobył srebrny medal w wadze do 50 kg.

Źródło: Gmina Tuchów

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 218 razy
Odsłon artykułów:
19462182

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…