poniedziałek, 16 marzec 2026 19:10

II Powiatowy Turniej Samorządowców w Futsalu – samorządowcy powiatu tarnowskiego zwyciężyli w Wojniczu!

Napisał

14 marca 2026 r. w hali sportowej w Wojniczu rozegrano II Powiatowy Turniej Samorządowców w Futsalu o Puchar Starosty Tarnowskiego Jacka Hudymy. Dziewięć drużyn z samorządów rywalizowało w duchu fair play, łącząc sportową walkę z dobrą zabawą i integracją.

Czas czytania: ok. 1,5 min.

Integracja i dbałość o kondycję

Starosta Jacek Hudyma podkreślił, że turniej integruje środowiska samorządowe różnych szczebli i pokazuje, że samorządowcy dbają o zdrowie. Osobiście poprowadził drużynę powiatu tarnowskiego do zwycięstwa.

Finałowe wyniki

W fazie finałowej powiat tarnowski pokonał dąbrowski 5:1 (3. miejsce) i gminę Tuchów 4:2 (2. miejsce). Swoje reprezentacje wystawiły także gminy Ryglice, Tarnów, Wierzchosławice, Zakliczyn, Gromnik i Wojnicz.

Nagrody indywidualne

Najlepszym strzelcem został Dawid Kurzawski (powiat tarnowski), zawodnikiem Mateusz Janiczek (powiat tarnowski), a bramkarzem Jarosław Hudyk (gmina Tuchów).

Gratulacje dla uczestników

W turnieju wzięli udział radni i samorządowcy z naszego regionu, w tym z Tuchowa i Ryglic. To świetna okazja do promocji aktywności fizycznej wśród lokalnych liderów.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Tarnowie

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 160 razy
Odsłon artykułów:
19462179

Odwiedza nas 280 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…