wtorek, 09 lipiec 2024 19:48

Sukces Woli Lubeckiej w konkursie „Małopolska Wieś 2024”

Napisał

Gmina Ryglice przygotowało wniosek do konkursu „Małopolska Wieś 2024”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Dzięki doskonałej prezentacji projektu miejscowość Wola Lubecka zdobyła trzecie miejsce i nagrodę w wysokości 40 000 zł.

Konkurs i prezentacja projektu

Jak podał Urząd Miejski w Ryglicach, konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap polegał na ocenie merytorycznej wniosku, natomiast drugi etap to prezentacja projektu przed komisją konkursową. Wola Lubecka zakwalifikowała się do drugiej części konkursu. Koło Gospodyń Wiejskich wraz z właścicielem Winnicy Piwnice Antoniego, Antonim Marcinkiem, zaprezentowali projekt w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.

Wysoka ocena projektu

Projekt przygotowany przez Sołectwo Wola Lubecka wspólnie z pracownikami Centrum Kultury w Ryglicach, Januszem Siemkiem i Bogdanem Porębą, został oceniony bardzo wysoko i zajął trzecie miejsce. Dzięki temu miejscowość otrzymała nagrodę w wysokości 40 000 zł.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 172 razy
Odsłon artykułów:
17603359

Odwiedza nas 399 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…