wtorek, 09 lipiec 2024 18:46

Setne urodziny Łucji Kuli z Pilzna

Napisał

W niedzielę, 7 lipca, Pani Łucja Kula z Pilzna obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz miejskich, w tym Burmistrz Pilzna Tadeusz Pieczonka oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Rębiś.

W życzeniach skierowanych do Szanownej Jubilatki, Burmistrz podkreślił, że 100 lat to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.

Życie pełne miłości i pasji

Jak informuje Urząd Miejski w Pilźnie, Pani Łucja wychowała trójkę dzieci i doczekała się szóstki wnuków oraz dziewiątki prawnuków. Zajmowała się domem, dbając o wszechstronny rozwój swoich dzieci, a w wolnych chwilach lubiła wykonywać robótki ręczne. Uwielbiała gotować i robić przetwory.

Dziś Łucja Kula żyje otoczona miłością, szacunkiem i bardzo dobrą opieką każdego dnia, co jest dowodem na głębokie więzi rodzinne i ogromny szacunek, jakim darzą ją bliscy.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 118 razy
Odsłon artykułów:
17603363

Odwiedza nas 447 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…