poniedziałek, 01 lipiec 2024 16:57

Niezwykłe wydarzenie na Górze Kokocz - Lato na Pogórzu 2024

Napisał

Góra Kokocz w Woli Lubeckiej będzie miejscem wyjątkowego wydarzenia - Lato na Pogórzu, które odbędzie się w niedzielę, 7 lipca 2024 roku. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn.

Stowarzyszenie Koło Pań Rygliczanki oraz Centrum Kultury w Ryglicach, jako organizatorzy, zapraszają wszystkich mieszkańców oraz gości na tę ciekawą imprezę. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 i oferuje wiele atrakcji dla uczestników.

Bogaty program wydarzenia

W programie Lata na Pogórzu przewidziano występy kapel ludowych, atrakcje dla dzieci, grill oraz degustację potraw regionalnych. To doskonała okazja, aby spędzić czas na ważnym punkcie widokowym i cieszyć się lokalną kulturą oraz kuchnią.

Gwiazda wieczoru

Atrakcją wieczoru będzie występ kulinarnego stand-upu w wykonaniu kucharza Macieja, który z pewnością dostarczy uczestnikom mnóstwo śmiechu i kulinarnych inspiracji.

Wydarzenie jest finansowane z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 1658 razy
Odsłon artykułów:
17603370

Odwiedza nas 538 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…