poniedziałek, 17 czerwiec 2024 17:20

Przywitanie wakacji w Joninach – relacja z wydarzenia

Napisał

W niedzielę 16 czerwca 2024 roku, na stadionie sportowym w Joninach odbyło się wydarzenie „Przywitanie Wakacji w Joninach” pod patronatem Burmistrza Ryglic Pawła Augustyna.

Liczne atrakcje dla uczestników

Zgromadzeni mogli najpierw podziwiać pokaz cheerleaderek z zespołu Blask ze Studia Tańca Honorata w Tarnowie. Następnie na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Joninach, prezentując swoje talenty artystyczne. Po nich zespół Familia porwał zgromadzonych swoją muzyką. Na uczestników czekały liczne atrakcje, w tym dmuchańce, stoisko z popcornem, grill oraz gry i zabawy dla dzieci. Nie zabrakło również degustacji potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Joninach, co stanowiło idealne dopełnienie tego wyjątkowego dnia.

Wieczorne atrakcje

Wieczór należał do DJ Maxxa oraz "Piana Party". Zabawa trwała do późna, ciesząc zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Współorganizatorzy

Wydarzenie realizowane przez Stowarzyszenie Koło Pań Rygliczanki było finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Współorganizatorami wydarzenia były: Centrum Kultury w Ryglicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Joninach oraz Szkoła Podstawowa w Joninach.

Czytany 245 razy
Odsłon artykułów:
17588562

Odwiedza nas 286 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…