czwartek, 13 czerwiec 2024 22:10

Kolejni Stypendyści Wójta Gminy Tarnów

Napisał

Wójt Gminy Tarnów, Grzegorz Kozioł, wręczył stypendia kolejnym młodym mieszkańcom za ich wybitne osiągnięcia.

W Urzędzie Gminy Tarnów wójt Grzegorz Kozioł wręczył stypendia finansowe kolejnym młodym, zdolnym i ciężko pracującym mieszkańcom gminy Tarnów. – To młodzi pasjonaci w swoich dziedzinach, osoby, które po szkole poświęcają swój wolny czas na treningi i dodatkową pracę nad własnym rozwojem. Zdobywają miejsca na podium, trofea i medale, promując gminę Tarnów na arenie ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej. Bardzo im za to dziękujemy i gratulujemy – mówi wójt Grzegorz Kozioł.

Sukcesy zawodniczek cheerleadingu sportowego

Do grona Stypendystów Wójta Gminy Tarnów dołączyły zawodniczki cheerleadingu sportowego, powołane do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy ICU ECC Norwegia 2024. Polski Związek Sportowy Cheerleadingu wyróżnił drużynę „Blask” ze Studia Tańca „Honorata” na podstawie wyników Mistrzostw Polski.

Stypendyści

  • Kalina Jagiełło i Olga Drwal z Woli Rzędzińskiej – zawodniczki cheerleadingu sportowego. Zdobyły m.in. II miejsce w duetach w Pucharze Polski oraz II miejsce w Mistrzostwach Polski, co dało im nominację na Mistrzostwa Europy w Norwegii.
  • Magdalena Rams z Koszyc Małych – cheerleaderka, która wraz z grupą zdobyła II miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Youth. W poprzednich latach zajęła I i III miejsca w krajowych zawodach.
  • Jagoda Staniec z Koszyc Małych – zawodniczka cheerleadingu, zdobywczyni m.in. II miejsca w Mistrzostwach Polski oraz I miejsca w Pucharze Polski w 2023 roku.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 114 razy
Odsłon artykułów:
17606440

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…