czwartek, 13 czerwiec 2024 09:07

Weekendowa Noc Teatrów w Solskim

Napisał

W najbliższy weekend, wieczorem 15 i 16 czerwca, Teatr im. Ludwika Solskiego przyłącza się do obchodów Nocy Teatrów 2024 w Krakowie i z tej okazji proponuje moc atrakcji i wydarzeń.

Karolina Jamrozowicz, kierownik Biura Promocji i Organizacji Widowni, mówi: „Wakacje tuż tuż, mimo wszystko warto jeszcze zostać myślami przy tarnowskiej scenie i sprawdzić, co przygotował teatr. Oferta jest bardzo zróżnicowana: znajdą się propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży. Nie zabraknie również pozycji dla osób, które od lat wspierają i interesują się naszą historią. Oferta jest bardzo zróżnicowana, znajdą się propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży. Nie zabraknie również pozycji dla osób, które od lat wspierają i interesują się naszą historią.”

15 czerwca o 20:00 i 16 czerwca o 18:00 na Małej Scenie widzowie zobaczą spektakl „Kantata na cztery skrzydła” w reżyserii Ireneusza Pastuszaka. Tragikomedia o dwóch światach – boskim i ludzkim, które przenikają się w najmniej spodziewanych momentach i co z tego wynika.

15 i 16 czerwca o 20:00 na Scenie Underground spektakl „Sherlock Holmes – Studium w Szkarłacie” w wykonaniu grupy teatralnej Szklana Maska przy współpracy z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Historia znanego na całym świecie lokatora mieszkania na Baker Street 221B. Sherlock Holmes, z pomocą doktora Johna Watsona, rozwiązuje sprawę pewnego morderstwa, którego nie potrafili rozwikłać inni detektywi.

Ceny promocyjne:

  • 25 zł/os – bilet normalny
  • 20 zł/os – bilet grupowy od 6 osób

15 czerwca o 20:00 na foyer tarnowskiego teatru odbędzie się darmowy pokaz ostatniego z odcinków dokumentalnego miniserialu „Opowieści teatralne”, który powstał z okazji jubileuszu 70 lat istnienia sceny zawodowej Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Produkcja: POLYMEDIA 2024

16 czerwca o 15:00 odbędzie się pokaz spektaklu „Pinokio” w reżyserii Rafała Matusza. "Pinokio" jest przede wszystkim ciekawą, niebanalną opowieścią o mądrości i dojrzałości, za które trzeba słono płacić. Pinokio nie raz cudem wymyka się śmierci, traci najbliższych, by na własnej, drewnianej skórze doświadczyć wszystkich aspektów życia: radości i strachu, nadziei i zwątpienia. Spektakl "Pinokio" został objęty patronatem Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Przy zakupie 3 biletów na spektakl „Pinokio” – bilet rodzinny 30 zł/os.

Bilety dostępne online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/

Kasa biletowa:

  • Czynna od wtorku do piątku, w godz.: 9:00 – 17:00
  • W weekendy na dwie godziny przed spektaklem

Rezerwacje:

  • Telefon: 784 976 025, 14 688-32-87, 668 323 998

Teatr Tarnowski zaprasza na Mickiewicza 4!

Fot.: Paweł Topolski

Czytany 88 razy
Odsłon artykułów:
17588887

Odwiedza nas 456 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…