środa, 12 czerwiec 2024 20:06

Przywitanie wakacji i obchody 70-lecia OSP w Joninach

Napisał

Centrum Kultury w Ryglicach, Stowarzyszenie Koło Pań Rygliczanki, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Joninach oraz Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie: Przywitanie wakacji w Joninach połączone z obchodami 70-lecia OSP w Joninach.

Program uroczystości

Obchody 70-lecia OSP w Joninach rozpoczną się 16 czerwca 2024 r. o godzinie 9:30 zbiórką pododdziałów OSP przy remizie. O godzinie 10:00 odbędzie się Msza Święta, a o 11:00 uroczysty apel, poświęcenie nowego budynku remizy, odznaczenie druhów oraz ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Świętowanie zakończy się wspólnym grillem.

Przywitanie wakacji w Joninach

Na stadionie sportowym w Joninach od godziny 14:00 rozpocznie się impreza „Przywitanie Wakacji”. W programie przewidziano pokaz cheerleaderek, występy artystyczne dzieci, koncert zespołu Familia, gry i zabawy dla dzieci oraz Piana Party z DJ Maxx od 17:00 do 22:00. Dodatkowe atrakcje to dmuchańce, popcorn, grill oraz degustacja potraw. Wydarzenie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego. 

Współorganizatorzy

Współorganizatorami wydarzeń są Centrum Kultury w Ryglicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Joninach oraz szkoły podstawowe w Joninach i Ryglicach.

Serwis informacyjny Ryglice-okolice.pl jest patronem medialnym wydarzenia

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 326 razy
Odsłon artykułów:
17603324

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…