wtorek, 21 maj 2024 12:58

"Czy strach ma wielkie oczy?" - spotkanie III

Napisał

Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza w poniedziałek, 27 maja, młodzież i dorosłych na spotkanie połączone z warsztatami pt.: "Jak sobie radzić z czarnymi myślami". Będzie to rozmowa ze specjalistami Pawłem Budzińskim oraz Anną Piskozub połączona z ćwiczeniami praktycznymi z pogranicza zajęć teatralnych i terapeutycznych.

W pierwszej części tego spotkania porozmawialibyśmy o tym, że często myśli są źródłem naszego cierpienia. Chciałbym poruszyć m.in. takie aspekty jak myśli potrafią mieć różny charakter ponieważ różnią się pod względem treści, tempa, z którym pojawiają się i przemijają, jak człowiek utożsamia się z myślami, zwłaszcza tymi czarnymi oraz jak poszczególne nurty terapeutyczne podchodzą do pracy z myślami i jakie są metody pracy psychoterapii - zapowiada Paweł Budziński, reżyser teatralny, instruktor terapii uzależnień oraz mediator rodzinny.

Po krótkiej przerwie prowadzący przeprowadzą warsztaty, w trakcie których pokażą ćwiczenia z zakresu elementarnych zadań aktorskich, jak pracując z ciałem pobudzić je do wydzielania endorfin oraz relaksujące ćwiczenia oddechowe poprawiające koncentrację. Ta część spotkania nie jest obowiązkowa dla wszystkich, można w nich uczestniczyć aktywnie lub pozostać w charakterze obserwatora.

W programie:

18:00 - rozmowa z Pawłem Budzińskim oraz Anną Piskozub na temat wpływu myśli na nasze samopoczucie i sposobów radzenia sobie z nimi
18:45-19:00 - przerwa
19:00 - ćwiczenia relaksacyjne i poprawiające koncentrację - dla chętnych

27 maja (poniedziałek), godz. 18:00, Mała Scena.

Koszt: 20zł/os.
Czas trwania: ok. 90 min

Rezerwacja i sprzedaż biletów – Biuro Promocji i Organizacji Widowni:
Tel. 14 688 32 87, 784 976 025 lub 668 323 998
Bilety online: tarnowski-teatr.bilety24.pl

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na Mickiewicza 4! - informuje tarnowski teatr.

Inf.: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie

Czytany 64 razy
Odsłon artykułów:
17520260

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…