poniedziałek, 13 maj 2024 23:11

Tuchów: Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2024

Napisał

Ponad półtora tysiąca miłośników motocykli z całej Polski przybyło do Tuchowa, aby uroczyście otworzyć sezon motocyklowy 2024. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą świętą oraz paradą przez miasto, przyciągając entuzjastów jednośladów.

Uroczystość w Tuchowie

W niedzielę Tuchów stał się centrum motocyklistów z różnych zakątków kraju, w tym z Krakowa, Lublina i Warszawy. Sezon motocyklowy zainaugurowano Mszą świętą odprawioną na balkonie klasztoru przy sanktuarium maryjnym, która zgromadziła licznych wiernych. Dzięki organizacji na świeżym powietrzu uczestnicy mogli parkować na górnych parkingach, co ułatwiło logistykę wydarzenia.

Po błogosławieństwie motocykliści ruszyli w paradny objazd przez centrum miasta, co było spektakularnym elementem imprezy. Widowiskowa parada przyciągnęła uwagę mieszkańców i gości, stając się jednym z głównych punktów programu.

Integracja i zapowiedzi

Motocykliści mieli okazję do integracji, wymiany doświadczeń oraz zakupów pamiątek i gadżetów motocyklowych. Spotkanie na parkingu przy sanktuarium sprzyjało nawiązaniu nowych znajomości i umocnieniu istniejących relacji.

Wydarzenie zakończyło się zapowiedzią kolejnego spotkania jesienią, które będzie oficjalnym zamknięciem sezonu motocyklowego. „Lasek”, road captain Eagle Knights MC Poland, zapowiedział po paradzie porządki oraz spotkanie w clubhousie klubu, co z pewnością umocni więzi w środowisku motocyklowym.

Fot.: Stanisław Podraza

Czytany 292 razy
Odsłon artykułów:
17465071

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…