piątek, 01 marzec 2024 21:25

Uruchomienie wewnętrznej linii autobusowej w Gminie Ryglice współpracującej z nową linią A46 Kolei Małopolskich

Napisał

W związku z uruchomieniem nowej linii autobusowej A46 przez Koleje Małopolskie, Gmina Ryglice wprowadziła dodatkową linię autobusową, aby ułatwić dostęp do kluczowych przystanków w regionie.

W odpowiedzi na niedawne uruchomienie linii autobusowej A46 przez Koleje Małopolskie, która od 4 marca 2024 roku połączy Tarnów z Ryglicami oraz innymi miejscowościami, Gmina Ryglice uruchomiła już kilka tygodni temu nową, wewnętrzną linię autobusową. Inicjatywa ta ma na celu zapewnienie mieszkańcom gminy jeszcze lepszego dostępu do transportu publicznego, umożliwiając łatwiejsze dojazdy do przystanków zlokalizowanych na trasie nowej linii A46, w tym do Ryglic i Zalasowej.

Uruchomienie wewnętrznej linii autobusowej jest bezpośrednio skorelowane z rozkładem jazdy linii A46, co zapewnia mieszkańcom płynne połączenie z Tarnowem oraz innymi ważnymi punktami na trasie. Ta zintegrowana usługa komunikacyjna powinna zapewnić lepsze rozwiązania transportowe oferowane w ramach rozbudowy sieci połączeń regionalnych.

Rozkłady jazdy linii na terenie gminy, czyli w miejscowościach Lubcza, Wola Lubecka, Kowalowa, Joniny, są dostępne pod adresem ryglice.pl/wewnetrzna-linia-autobusowa.

Czytaj także: Nowa linia autobusowa A46 w Małopolsce: Tarnów-Ryglice od 4 marca - rozkład jazdy linii A46 Kolei Małopolskich

Czytany 291 razy
Odsłon artykułów:
17382106

Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…