piątek, 01 marzec 2024 08:57

Wyróżnienia dla młodych talentów z Gminy Tarnów: Stypendia Wójta rozdane

Napisał

W Gminie Tarnów wręczono stypendia dla zdolnej młodzieży, nagradzając ich wybitne osiągnięcia w dziedzinach nauki, sztuki i sportu.

W Urzędzie Gminy Tarnów odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla młodych talentów z Gminy Tarnów, którzy wyróżnili się wyjątkowymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i sportowymi. Wójt Grzegorz Kozioł wyraził swoją dumę z młodzieży, podkreślając ich znaczące sukcesy zarówno na scenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Jacek Markiewicz z Tarnowca, student Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymał stypendium naukowe za swoje sukcesy w olimpiadach informatycznych i konkursach programowania. Z kolei Mikołaj Sitko z Woli Rzędzińskiej został wyróżniony w kategorii artystycznej za swoje osiągnięcia muzyczne, będąc aktywnym członkiem regionalnych orkiestr i laureatem prestiżowych konkursów.

W dziedzinie sportu, Paulina Pawłowska, również z Woli Rzędzińskiej, została doceniona za swoje pasje i sukcesy w cheerleadingu oraz tańcu, demonstrując wytrwałość w treningach i zawodach. Karol Burzawa z Poręby Radlnej otrzymał stypendium sportowe za swoje wybitne wyniki w sztukach walki, zdobywając miejsca na podium w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach.

Wójt i samorząd Gminy Tarnów wyrazili swoje podziękowania i gratulacje dla stypendystów, podkreślając, że ich osiągnięcia są najlepszą promocją gminy. Te stypendia są dowodem na to, że ciężka praca i determinacja młodych ludzi są doceniane i wspierane przez lokalną społeczność.

Czytany 95 razy
Odsłon artykułów:
17382037

Odwiedza nas 586 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…