czwartek, 29 luty 2024 09:27

XII Koncert Charytatywny w Skrzyszowie: Podsumowanie

Napisał

Z inicjatywy Wójta Gminy Skrzyszów, XII Koncert Charytatywny zgromadził znaczące środki na rzecz mieszkańców, pokazując hojność lokalnej społeczności.

Według informacji Urzędu Gminy w Skrzyszowie, w niedzielę, 11 lutego 2024 roku, Skrzyszów stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia - XII Koncertu Charytatywnego, który przyciągnął na scenę takie gwiazdy, jak Golec uOrkiestra, Viki Gabor i Aleksandra Żuchowicz. Dzięki zaangażowaniu organizatorów, sponsorów i licznie zgromadzonej publiczności, udało się zebrać 77 898,28 zł na wsparcie potrzebujących mieszkańców gminy.

Środki te zostaną przeznaczone na niezbędne turnusy rehabilitacyjne, konsultacje u specjalistów i zakup leków. Dzięki hojności uczestników koncertu, po podzieleniu kwoty przez pięć miejscowości, na każdą przypada 15 579,66 zł.

Organizatorzy szczególnie podkreślają rolę mieszkańców i przyjaciół gminy Skrzyszów, którzy niezmiennie od dwunastu lat wspierają tę inicjatywę. Podziękowania skierowano także do sponsorów, darczyńców, osób licytujących i kupujących bilety, a także wszystkich wolontariuszy i osób zaangażowanych w organizację koncertu.

Podsumowanie przychodów i wydatków przedstawia się następująco:

Przychody z koncertu osiągnęły poziom 225 029,75 zł, z czego składały się na nie: Dochody z biletów, wpływy z licytacji, wpłaty od sponsorów, zbiórka do puszek.

Wydatki organizacyjne wyniosły 147 131,47 zł, obejmując: koszty reklamy, obsługę techniczną, ochronę i zabezpieczenie sanitarne, barierki ochronne, inne niezbędne wydatki.

Po odliczeniu wydatków, zysk netto wyniósł 77 898,28 zł, co pozwala przeznaczyć na każdą z pięciu miejscowości kwotę 15 579,66 zł.

Fot. Zyta Dara

Czytany 156 razy
Odsłon artykułów:
17598239

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…