poniedziałek, 12 luty 2024 17:48

Diamenty Jodłowa w finale Mistrzostw Polski Futsalu Kobiet U15

Napisał

Zakończył się trzeci etap eliminacji do Mistrzostw Polski futsalu kobiet U15, a Diamenty Jodłowa zasłużenie awansowały do finału.

Wójt gminy Jodłowa, Jan Janiga, wyraził swoje uznanie i gratulacje dla Diamentów Jodłowa, które wykazały się niesamowitą determinacją, zdobywając awans do finału Mistrzostw Polski futsalu kobiet U15. Zawodniczki pokazały niesamowity wysiłek i talent, co zapewniło im miejsce wśród najlepszych drużyn w kraju.

W ciągu weekendu odbyło się siedem turniejów eliminacyjnych, z których po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, wraz z gospodarzem turnieju i obrońcą tytułu, uzyskały awans do finałów. Diamenty Jodłowa dołączają do elitarnego grona finalistów, w którym znajdują się między innymi LUKS Astoria Junior Szczerców, Sparta Miejska Górka oraz Orlen Gdańsk.

Wójt Janiga podkreślił swoje wsparcie dla drużyny: „W finale dajcie z siebie wszystko i pokażcie jaką macie moc! Będę trzymał za was kciuki.” Turniej finałowy zaplanowany jest na dni 1-3 marca 2024 roku w Kleszczowie, gdzie Diamenty Jodłowa będą miały szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Czytany 189 razy
Odsłon artykułów:
17371671

Odwiedza nas 218 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…