wtorek, 12 grudzień 2023 16:54

Ryglicka Wigilia i Jarmark Bożonarodzeniowy

Napisał

Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn zaprasza na przedświąteczne wydarzenia w Ryglicach, obejmujące Jarmark Bożonarodzeniowy i koncert.

W Ryglicach, pod patronatem Burmistrza Pawła Augustyna i przy organizacji Centrum Kultury, Promocji i Turystyki oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Ryglicach, odbędzie się seria wydarzeń świątecznych, w tym Ryglicka Wigilia oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.

16 grudnia na Rynku w Ryglicach, w godzinach 15.00-19.00, zaprezentowane zostaną stoiska z zimowymi napojami, lokalnymi przysmakami, żywymi choinkami, świątecznymi dekoracjami i rękodziełem. Dla dzieci przewidziana jest wizyta Świętego Mikołaja o godz. 16.00, a dla wszystkich uczestników degustacja potraw wigilijnych od 16.00 do 18.00. Wieczorem, o godz. 18.00, odbędzie się pokaz światła i ognia.

17 grudnia w Spichlerzu Dworskim w Ryglicach o godz. 17.00 zostanie zaprezentowane widowisko muzyczno-teatralne "Dnia Jednego o Północy", połączone z rozstrzygnięciem konkursów na najlepsze wieńce adwentowe i szopki bożonarodzeniowe oraz wystawą pokonkursową. Przewidziana jest ponadto degustacja potraw wigilijnych.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Ryglice-okolice.pl

Czytany 641 razy
Odsłon artykułów:
17371638

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…