środa, 06 grudzień 2023 21:49

"Ciepłe Mieszkanie" – Gmina Tarnów zaprasza do programu efektywności energetycznej

Napisał

Gmina Tarnów ogłasza nabór do Programu „Ciepłe Mieszkanie”, wspieranego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, na wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w budynkach wielorodzinnych.

Gmina Tarnów rozpoczyna nabór do Programu „Ciepłe Mieszkanie”, który oferuje dofinansowanie dla mieszkańców lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych, mające na celu poprawę efektywności energetycznej. Program jest realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Uprawnieni do skorzystania z programu są właściciele lub najemcy mieszkań, a także wspólnoty mieszkaniowe z budynków wielorodzinnych. Dofinansowanie obejmuje demontaż nieefektywnych źródeł ciepła, jak również zakup i montaż nowych, bardziej efektywnych systemów ogrzewania, wentylacji, a także instalacji fotowoltaicznych i ocieplenia budynków.

Osoby zainteresowane mogą składać wstępne deklaracje uczestnictwa w Urzędzie Gminy Tarnów do 29 grudnia 2023 r. Więcej informacji o programie, regulaminie i sposobie przystąpienia dostępnych jest na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz u gminnego Ekodoradcy.

Czytany 132 razy
Odsłon artykułów:
17278459

Odwiedza nas 524 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…