sobota, 02 grudzień 2023 19:35

Laureaci Powiatowego Konkursu Fotograficznego i Plastycznego w Dębicy

Napisał

W Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda powiatu dębickiego” oraz Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje spotkania z przyrodą”.

30 listopada 2023 roku, laureaci dwóch konkursów artystycznych w powiecie dębickim – fotograficznego i plastycznego – otrzymali nagrody za swoje prace. Uroczystość wręczenia odbyła się w Starostwie Powiatowym w Dębicy, gdzie Starosta Piotr Chęciek wraz z przedstawicielami jednej z firm uhonorowali zwycięzców.

Konkursy, mające na celu promowanie lokalnej przyrody, zostały zorganizowane przez Powiat Dębicki we współpracy z jedną z firm, fundatorem nagród. Oceny prac dokonała komisja składająca się z Ryszarda Kucaba, Joanny Przeworskiej-Erazmus i Jacka Marszałka.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie ze szkół podstawowych i liceów z Jodłowej, w tym Dominika Serwatka, Paweł Jędrzejczyk, Patrycja Kołczak, Joanna Szot, Jakub Nalepa, Wiktoria Kita, Dominika Jędrzejczyk oraz Martyna Jędrzejczyk.

Szczegółowe wyniki konkursu są dostępne na stronie Starostwa Powiatu Dębickiego.

Czytany 235 razy
Odsłon artykułów:
17457053

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…