środa, 22 listopad 2023 06:36

Przemysław Bień - Sukces w Maratonie Ateńskim

Napisał

Przemysław Bień z KS Ryglice – Sekcja Biegowa osiągnął znakomity wynik w legendarnym Maratonie Ateńskim, zdobywając 324 miejsce.

Jak informuje Urząd Miejski w Ryglicach oraz KS Ryglice – Sekcja Biegowa, Przemysław Bień, reprezentant KS Ryglice – Sekcja Biegowa, zaliczył znaczący sukces, zajmując 324 miejsce z czasem 3 godziny i 5 minut w prestiżowym Maratonie Ateńskim. W zawodach wzięło udział około 23 000 biegaczy z całego świata, a ukończyło je 17 248 osób.

Trasa maratonu, znana ze swojego technicznego trudności oraz pagórkowatego profilu, rozpoczynała się w pobliżu pola bitwy pod Maratonem, kończąc na stadionie Panathenaic, gospodarzu inauguracyjnych współczesnych igrzysk olimpijskich w 1896 roku.

Przemysław Bień, podkreślając wyjątkowość i atmosferę biegu, z satysfakcją wspominał swój start: „To było spełnienie biegowej pasji. Trasa z podbiegami, niezwykła atmosfera i historia, która towarzyszy na każdym kroku.”

Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, wyraził gratulacje dla Przemysława Bienia oraz KS Ryglice – Sekcja Biegowa, doceniając promocję gminy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Czytany 230 razy
Odsłon artykułów:
17474044

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…