czwartek, 16 listopad 2023 02:34

Zakończono modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych w Gminie Jodłowa

Napisał

Wójt Gminy Jodłowa poinformował o zakończeniu prac remontowych na trzech drogach dojazdowych do gruntów rolnych, co znacząco poprawiło dostępność terenów rolnych.

Gmina Jodłowa zakończyła prace modernizacyjne na drogach dojazdowych do gruntów rolnych. Remont objął trzy odcinki: drogę w miejscowości Dębowa o długości 220 metrów oraz dwie drogi w Jodłowej o długości po 200 metrów Jodłowej. Za realizację zadania odpowiadał Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej.

Całkowita wartość projektu wyniosła 119 356,22 zł, z czego 80 000,00 zł stanowiło dofinansowanie uzyskane w ramach programu „Modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych”. Dzięki tym działaniom, które odpowiadają na wcześniejsze problemy związane z dostępem do pól i działek na gruntowych nawierzchniach, udało się skutecznie rozwiązać problem komunikacyjny w gminie.

Wójt Gminy Jodłowa wyraził satysfakcję z powodu pomyślnego zakończenia projektu, podkreślając jego znaczenie dla lokalnych rolników i poprawę infrastruktury drogowej w gminie.

Czytany 242 razy
Odsłon artykułów:
17520997

Odwiedza nas 272 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…