środa, 08 listopad 2023 18:55

Kabaret NaTenCzas przygotowuje premierę z piosenkami Osieckiej i Młynarskiego. Uwaga! Konkurs

Napisał

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza na premierę nowego programu tarnowskiego kabaretu literackiego NaTenCzas "Nie ma jak... Osiecka, Młynarski" w reżyserii Jerzego Pala, która odbędzie się 18 listopada o godzinie 18:00 na Dużej Scenie Teatru. Portal Ryglice-okolice.pl zaprasza do konkursu. Szczegóły w artykule.

To już czwarty spektakl kabaretowy przygotowany przez aktorów związanych z Tarnowskim Kabaretem Literackim NaTenCzas, czyli Zinaidę Zagner, Monikę Wentę, Jerzego Pala, Kamila Urbana oraz akompaniatora i autora aranżacji muzycznych, Piotra Niedojadło.

W spektaklu wybrzmiewać będą teksty Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego wraz z piosenkami z muzyką Jerzego Wasowskiego, Ryszarda Sielickiego, Marka Sarta, Wojciecha Solarza, Jerzego Satanowskiego, Adama Sławińskiego, Jerzego Derfla, Panajota Bonadżijewa, Macieja Małeckiego, Andrzeja Zielińskiego, Jerzego Matuszkiewicza, Seweryna Krajewskiego.

Lekka, kabaretowa forma tego przedstawienia jest zaproszeniem do radosnego spędzenia czasu przy jednoczesnym obcowaniu z tekstami i muzyką znakomitych artystów, które obrazują przeżycia dwóch pokoleń – Polaków pamiętających czasy PRL i Młodych. Ich pierwsze miłości, zakładanie rodziny, małą stabilizację, zderzenie się z rzeczywistością PRL, pierwsze bunty, błądzenie, szukanie drogi aż po nadzieję.

16, 17 listopada (czwartek, piątek), godz. 18:00 - pokazy przedpremierowe, Mała Scena
18 listopada (sobota), godz. 18:00 - PREMIERA, Duża Scena
Rezerwacja i sprzedaż biletów - Biuro Promocji i Organizacji Widowni: 14 688 32 87, 784 976 025 lub 6687 323 998
Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/
Projekt dofinansowany ze środków Związku Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie

Inf.: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie, fot.: Mateusz Niemczura

Portal Ryglice-okolice.pl proponuje cztery podwójne wejściówki dla pierwszych zgłoszeń wśród czytelników naszego portalu.

Hamlet.Legenda, niedziela 12 listopada godz. 18.00, Duża Scena - 4 podwójne bilety

Cztery pierwsze zgłoszenia wygrają wejściówki. Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając temat wiadomości - "Konkurs", a w treści wiadomości podać "Imię i Nazwisko" jednej z dwóch osób chętnych pójść na sztukę oraz nazwę miejscowości. Imiona zwycięzców i nazwę miejscowości podamy po zakończeniu konkursu i poinformujemy w zwrotnej wiadomości E-mail. Informacje o spektaklu znajdują się pod adresem: https://teatr.tarnow.pl/spektakle/hamlet-legenda/

Powodzenia!

Wygrana w konkursie upoważnia do podwójnej wejściówki na spektakl za symboliczną opłatą 4 zł.

Czytany 342 razy
Odsłon artykułów:
17529825

Odwiedza nas 417 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…