wtorek, 26 wrzesień 2023 05:06

Oficjalne otwarcie toru Pumptrack w Pilźnie

Napisał

Młodzi mieszkańcy miasta i gminy Pilzno z radością świętowali oficjalne otwarcie toru pumptrack w Pilźnie.

Według informacji Urzędu Miejskiego w Pilźnie, pomysłodawcy inwestycji, Krzysztof Kosowski, Filip Kita, Mateusz Śliwiński, Łukasz Bocheński oraz Radek Pękala, z entuzjazmem przecięli wstęgę, otwierając obiekt do publicznego użytku. Ich inicjatywa i zaangażowanie, wsparte współpracą z burmistrz Ewą Gołębiowską, zaowocowały powstaniem tego nowoczesnego obiektu sportowego.

Ks. Andrzej Wolanin, proboszcz parafii w Pilźnie i pasjonat jazdy na rowerze, poświęcił nowo otwarty obiekt, dokonując jednocześnie pierwszego przejazdu po torze. Uroczystość otwarcia była pełna atrakcji. Obecni na miejscu mogli podziwiać profesjonalne pokazy rowerowe, wziąć udział w warsztatach i konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Sportów Xtremalnych SSX, a także cieszyć się innymi atrakcjami, takimi jak pokaz w wykonaniu młodzieży, fotobudka 360°, dmuchańce i animacje.

Nowy tor pumptrack w Pilźnie stanowi doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu oraz rozwijania pasji i umiejętności rowerowych wśród młodzieży i mieszkańców regionu.

Fot.: ilustracja poglądowa

Czytany 195 razy
Odsłon artykułów:
17529673

Odwiedza nas 250 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…