sobota, 23 wrzesień 2023 09:17

Gala Sportu w gminie Tuchów: Wyróżnienie młodych talentów i ich trenerów

Napisał

W sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie odbyła się I Gala Sportu w gminie Tuchów, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie pod honorowym patronatem Burmistrza Tuchowa. Wydarzenie stanowiło podsumowanie gminnej rywalizacji sportowej oraz prezentację osiągnięć młodych sportowców z gminy Tuchów.

Jak podaje Urząd Miejski w Tuchowie, podczas gali wyróżniono uczniów, którzy osiągnęli sukcesy sportowe na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Natasza Potok, Jan Dziga, Zuzanna Gawron i wielu innych. Wszyscy laureaci otrzymali listy gratulacyjne za swoje osiągnięcia. 

Stypendium Burmistrza Tuchowa zostało przyznane uzdolnionym dzieciom i młodzieży za ich wybitne osiągnięcia sportowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Maksymilian Bernal, Kornelia Ciszek i Tomasz Dziga.

Nie tylko młodzi sportowcy zostali docenieni podczas gali. Za sukcesami tych utalentowanych ludzi stoją ich trenerzy, którzy z pasją przekazują wiedzę i umiejętności. Wśród wyróżnionych trenerów znaleźli się Tomasz Drogoś, Marek Srebro i Gabriela Hudyka.

Gmina Tuchów, dzięki wsparciu różnych organizacji i instytucji, takich jak Fundacja Iskierka czy Towarzystwo Sportowe Tuchovia, aktywnie promuje sport wśród dzieci i młodzieży. Dzięki temu młodzi ludzie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zdobywania kolejnych sukcesów.

Na koniec gali goście wysłuchali prezentacji Konrada Czapeczki na temat psychologii sportu i znaczenia wsparcia w sporcie młodzieżowym.

Gala Sportu w gminie Tuchów to ważne wydarzenie, które podkreśla znaczenie sportu w życiu młodych ludzi i docenia ich zaangażowanie oraz osiągnięcia.

Czytany 132 razy
Odsłon artykułów:
17162065

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…