środa, 20 wrzesień 2023 19:27

Konferencja w liceum w Tuchowie: Ścieżki nauki i służby wojskowej w jednym miejscu

Napisał

W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie odbyła się inspirująca Konferencja, która przybliżyła młodzieży możliwości zarówno nauki, jak i służby wojskowej. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, stanowiąc unikalną okazję do poznania oferty studiów wojskowych oraz różnych ścieżek kariery wojskowej.

Mobilny punkt rekrutacyjny Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tarnowie pozwolił uczestnikom zdobyć informacje na temat różnych form służby wojskowej, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po terytorialną i zawodową służbę wojskową. Żołnierze służyli wsparciem i dzielili się swoimi doświadczeniami, zachęcając młodych ludzi do rozważenia kariery w Wojsku Polskim.

Jak informuje WCR w Tarnowie, konferencja „Cokolwiek robisz – sięgaj gwiazd czyli edukacja, praca i kariera w zawodach z dziedziny nauk ścisłych i technicznych” w Tuchowie była nie tylko źródłem cennych informacji, ale także inspiracją dla młodego pokolenia, które mogło przekonać się, że niezależnie od wyboru ścieżki zawodowej, zawsze istnieje możliwość "sięgnięcia gwiazd i osiągnięcia swoich marzeń".

Czytany 168 razy
Odsłon artykułów:
17161928

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…