wtorek, 12 wrzesień 2023 18:00

Gmina Ryglice wyróżniona na Kongresie Gospodarczym w Pile

Napisał

Gmina Ryglice, prowadzona przez Burmistrza Pawła Augustyna, została dostrzeżona za swój dynamiczny rozwój podczas Kongresu Gospodarczego z okazji 5-lecia Polskiej Strefy Inwestycji. Kongres, który miał miejsce 11 września w Pile, był ważnym spotkaniem ekspertów, biznesmenów oraz przedstawicieli samorządów.

Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, nie tylko został zaproszony na to prestiżowe wydarzenie, ale także wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat „Współpraca Specjalnych Stref Ekonomiczny z samorządami. Jak tworzyć dobre warunki do inwestowania?”. W panelu udział wzięli także m.in. Łucja Sromecka - Dyrektor Departamentu Rozwoju Inwestycji w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz Grzegorz Marciniak – Prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Podczas tej dyskusji Burmistrz Augustyn miał okazję przedstawić podejście Gminy Ryglice w zakresie pozyskiwania inwestycji oraz kluczowe czynniki, które decydują o przewadze konkurencyjnej w tym procesie.

Warto podkreślić, że spośród wielu samorządów na kongresie do panelu dyskusyjnego zaproszone zostały jedynie dwa - Gmina Wolszyn oraz Gmina Ryglice. To potwierdzenie ogromnego uznania dla dynamiki rozwoju prowadzonej przez Burmistrza Augustyna gminy.

Wiceminister rozwoju i technologii, Grzegorz Piechowiak, podczas kongresu wręczył odznaczenia i podsumował osiągnięcia Polskiej Strefy Inwestycji.

Udział w Kongresie oraz wyróżnienie Gminy Ryglice to dowód na to, że właściwa wizja rozwoju oraz współpraca z inwestorami przynosi konkretne efekty.

Czytany 159 razy
Odsłon artykułów:
17159209

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…