czwartek, 31 sierpień 2023 10:56

VI Tarnowska Mundurowa Akcja Zbiórki Krwi już w sobotę

Napisał

Tarnowskie mundurowe kluby krwiodawstwa zapraszają wszystkich chętnych do udziału w dużej akcji pn. „Ratuj życie razem z nami”, która odbędzie się 2 września na obiektach Państwowej Straży Pożarnej.

Komenda Miejska Policji w Tarnowie informuje, że w sobotę, 2 września, od 8:00 do 13:00, strażacy, policjanci i funkcjonariusze służby więziennej w Tarnowie na ul. Klikowskiej przy obiektach Państwowej Straży Pożarnej będą zbierać krew dla potrzebujących. Do akcji dołączą dwa tarnowskie punkty krwiodawstwa oraz dwa nowoczesne autokary do poboru krwi.

Nie tylko dorośli mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla najmłodszych przygotowano możliwość zobaczenia i dotknięcia motocykli, radiowozów oraz wozów strażackich. Dodatkowo funkcjonariusze przeprowadzą pokazy i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa, zarówno w drodze do szkoły, jak i w domu.

Każdy krwiodawca zostanie wynagrodzony poczęstunkiem, upominkami i pyszną kawą. Aby oddać krew, należy mieć ze sobą dowód osobisty, wcześniej zjeść lekkie śniadanie oraz unikać alkoholu dzień przed akcją.

Czytany 295 razy
Odsłon artykułów:
17585596

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…