sobota, 12 sierpień 2023 21:20

Joniny triumfują po raz siódmy w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Gminy Ryglice

Napisał

12 sierpnia 2023 roku na Stadionie Sportowym w Joninach odbyły się emocjonujące Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Ryglice. Seniorzy z Jonin po raz siódmy udowodnili, że są niepokonani, zbliżając się do zdobycia kolejnego Przechodniego Pucharu Burmistrza Ryglic!

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze to wydarzenie, które przyciągnęło sporo ludzi, korzystając z pięknej pogody, by wspierać swoje ulubione drużyny strażackie z jednostek gminy Ryglice. Wszyscy z niecierpliwością czekali na to, kto tym razem okaże się najlepszy i zdobędzie Puchar Burmistrza Ryglic.

Strażacy seniorzy z Jonin, którzy w przeszłości już sześciokrotnie triumfowali w tych zawodach, ponownie udowodnili swoją dominację. Puchar Burmistrza Ryglic trafia do rąk najlepszej jednostki podczas zawodów, a na stałe zostaje w posiadaniu drużyny, która wygra trzykrotnie z rzędu. Joniny, mając już aż dwa takie puchary, są o krok bliżej zdobycia kolejnego.

W kategorii młodzieżowej żeńskiej triumfowała OSP Kowalowa, natomiast w kategorii młodzieżowej męskiej najlepsi okazali się reprezentanci OSP Ryglice. Pierwsze miejsce przypadło także drużynie seniorskiej żeńskiej OSP Zalasowa oraz 1 miejsce zdobyła drużyna mieszana MDP Ryglice.

 

Czytany 527 razy
Odsłon artykułów:
17144583

Odwiedza nas 1158 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…