piątek, 02 czerwiec 2023 17:31

Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza Tuchowa

Napisał

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej w Tuchowie przeprowadzono debatę nad raportem o stanie gminy za 2022 r., a także głosowano nad udzieleniem wotum zaufania burmistrzowi Tuchowa.

Burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek uzyskała jednogłośne wotum zaufania i absolutorium rady miejskiej w Tuchowie. 

Głosowanie było poprzedzone przedstawieniem dokumentów niezbędnych do udzielenia absolutorium, m.in.: sprawozdania finansowego, sprawozdania z wykonania budżetu i przedstawienia informacji o stanie Gminy Tuchów za 2022 rok, opinii RIO i Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej.

– Trudno uwierzyć, ale to już ostatnie absolutorium w tej kadencji. Tym bardziej jest mi miło, że otrzymałam je jednogłośnie, za co wszystkim radnym rady miejskiej dziękuję! Przy tej okazji ogromnie dziękuję również wszystkim dyrektorom i pracownikom jednostek organizacyjnych naszej gminy, moim najbliższym współpracownikom, w szczególności mojemu zastępcy Wiktorowi Chrzanowskiemu, skarbnikowi gminy Szczepanowi Makarskiemu i sekretarzowi gminy Jerzemu Lasce. Dziękuję za świetną współpracę wszystkim organizacjom pozarządowym, w tym stowarzyszeniom, fundacjom, klubom sportowym, kołom gospodyń i gospodarzy, a także grupom nieformalnym. Uzyskane przeze mnie absolutorium jest wynikiem wspólnej pracy i wspólnego wysiłku na rzecz społeczności lokalnej – podkreśliła Magdalena Marszałek, burmistrz Tuchowa.

Inf.: Urząd Miejski w Tuchowie

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 299 razy
Odsłon artykułów:
17605595

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…