piątek, 21 kwiecień 2023 08:38

"Łączą nas drzewa" w powiecie dębickim

Napisał

Harcerze z 77 DH "Czarne Orły" z Parkosza harcerzami 1 Pilźnieńskiego Szczepu Harcerskiego "Zielony Płomień" posadzili 1500 drzew w ramach akcji "Łączą nas drzewa". 

W kwietniowe przedpołudnie harcerze z 77 DH "Czarne Orły" z Publicznej Szkoły Podstawowej w Parkoszu zaprosili do współpracy swoich przyjaciół z 1 Pilźnieńskiego Szczepu Harcerskiego "Zielony Płomień". Dzięki Nadleśnictwu Dębica oraz uprzejmości Jacka Warżały i Krzysztofa Madeja z Leśnictwa Machowa posadzono 1500 drzew, biorąc tym samym udział w ogólnopolskiej kampanii "Łączą nas drzewa".  

Pogoda dopisała i wspólnie z leśnictwem zasadzono sadzonki buka. - Jesteśmy bardzo dumni z tego, że dzięki nam powstał kolejny nowy las. Po zakończonej akcji wszyscy usiedliśmy przy ognisku, piekliśmy kiełbaski i czerpaliśmy radość ze wspólnego przebywania na świeżym powietrzu. Za trud sadzenia harcerze zostali obdarowali przez  leśniczego upominkami z logo Nadleśnictwa Dębica. Obiecaliśmy, że za rok znów spotkamy się przy sadzeniu lasu i odwiedzimy to miejsce, gdzie sadziliśmy las po raz pierwszy - relacjonują harcerze.

Inf.: Urząd Miejski w Pilźnie

Czytany 184 razy
Odsłon artykułów:
17456958

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…