środa, 15 marzec 2023 17:50

Rozgrywki w siatkówce uczniów gminy Pilzno

Napisał

W hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Łękach Dolnych odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt. Z kolei uczniowie PSP w Słotowej wygrali zawody rejonowe.

W Gminnych Igrzyskach Dzieci udział wzięły drużyny chłopców z sześciu szkół: SP Łęki Górne, SP Dobrków, SP Lipiny, SP Machowa, SP Strzegocice, SP Łęki Dolne. W wyniku rozegranych meczów drużyny uplasowały się na następujących miejscach: 1. miejsce – SP Łęki Dolne, 2. miejsce – SP Strzegocice, 3. miejsce – SP Machowa, 4. miejsce - SP Dobrków.

W zawodach dziewcząt rywalizowały drużyny z następujących szkół: SP Lipiny, SP Słotowa, SP Łęki Dolne. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, zespoły uplasowały się na następujących miejscach: 1. miejsce – SP Słotowa, 2. miejsce – SP Łęki Dolne, 3. miejsce – SP Lipiny.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody. Zwycięskie drużyny wezmą udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej w Pustkowie Osiedlu.

Z kolei uczniowie PSP w Słotowej wygrali zawody rejonowe, które odbyły się w Niedźwiadzie Dolnej. Podopieczni Małgorzaty Łętek wygrali z Cmolasem 2:0, z Mielcem 2:0, z Niedźwiadą Dolną 2:0

Inf.: Urząd Miejski w Pilźnie

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 237 razy
Odsłon artykułów:
17546216

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…