piątek, 27 styczeń 2023 10:20

W Tuchowie wręczono statuetki „Melaniusz”

Napisał

W czwartek 26 stycznia 2023 r. w tuchowskim Domu Kultury odbyło się spotkanie noworoczne połączone z wręczeniem honorowych wyróżnień – statuetki „Melaniusz”.

Pani burmistrz Magdalena Marszałek podsumowała 2022 rok, podkreśliła jak ważna jest sfera społeczna w działalności samorządu. Podziękowała za całoroczną współpracę, podejmowane inicjatywy i przedsięwzięcia.

Głównym punktem programu był moment uhonorowania laureatów statuetką „Melaniusz” za zasługi dla rozwoju miasta i gminy Tuchów.

W tym roku kapituła przyznała 3 wyróżnienia. Statuetkę „Melaniusz” otrzymali:

  • Bogdan Stefan

  • Mateusz Poręba

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Karwodrzy

Statuetki zasłużonym wręczyła burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Tuchowie Jerzym Urbankiem i zastępcą burmistrza Tuchowa Wiktorem Chrzanowskim.

Po wręczeniu wyróżnień zespół nauczycieli i przyjaciół Szkoły Muzycznej I st. w Tuchowie w składzie: Alicja Stanisławczyk – Karwat, Karolina Konieczko, Andrzej Stanisławczyk, Grzegorz Kluzek, Andrzej Król, Aleksander Manasterski, Rafał Pawlak, Waldemar Różański zaprezentował piosenki Marka Grechuty oraz piosenki karnawałowe.

Na kończenie odbył się wspólny toast wraz z życzeniami noworocznymi wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jerzego Urbanka. Wspaniały poczęstunek dla przybyłych gości przygotowali nauczyciele i uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem z Tuchowa – klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Inf.: Urząd Miejski w Tuchowie

Czytany 346 razy
Odsłon artykułów:
17367634

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…