piątek, 16 grudzień 2022 01:39

Małopolski konkurs na animację „Patrzeć i być widocznym"

Napisał

Małopolski konkurs na animację „Patrzeć i być widocznym” dobiegł końca. Uczniowie stanęli na wysokości zadania. Przesłanych zostało 126 animacji z zakresu bezpieczeństwa na drodze (115 - szkół podstawowych, 11 – szkół ponadpodstawowych).

Jury Konkursu składające się z przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie wyłoniło najlepsze prace. Nie było to łatwe, gdyż poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. 

Wśród przyznanych miejsc znalazły się m.in.:  w kategorii szkół podstawowych- III miejsce – przyznano dwa miejsca ex aequo: uczennica Szkoły Podstawowej nr 55 w Krakowie, uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach, wyróżnienie- uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach.

Tematem konkursu było bezpieczeństwo na drodze, co zostało zawarte w jego tytule  „Patrzeć i być widocznym”. Akcja celowo została zorganizowana w okresie jesienno – zimowym, niebezpiecznym dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, a szczególnie dla pieszych. 

Więcej informacji, lista laureatów i prezentacje animacji znajdują się na stronie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie- tarnow.policja.gov.pl

Czytany 249 razy
Odsłon artykułów:
17456948

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…