środa, 07 wrzesień 2022 21:05

Złota jesień w Joninach

Napisał

W najbliższą niedzielę 11 września w Joninach odbędą się Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z gminy Ryglice oraz wydarzenie pn. „Złota jesień w Joninach".

Już w najbliższą niedzielę 11 września 2022 r. na Stadionie sportowym w Joninach odbędą się kolejne Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które rozpoczną się o godzinie 12:00 zbiórką drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Ryglice. Wystartuje 17 drużyn OSP męskich i żeńskich. Nagrody i puchary ufundował Burmistrz Ryglic.

Wydarzenie zostanie ubogacone różnymi atrakcjami dzięki pozyskanym środkom, tym razem z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Podczas „Złotej jesieni w Joninach”, oprócz zmagań sportowych przewidziane są także: stoiska degustacyjne z potrawami tradycyjnymi, winami i miodami, występy zespołów ludowych, darmowe zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, lody, zabawy z animatorami, kiełbasa z grilla.

Szczególną atrakcją będzie udział 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, która już jest zlokalizowana w Tarnowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Na koniec wystąpi gwiazda muzyki disco folk - Rompey oraz zespół Familia.

Podczas wydarzenia, podobnie jak na poprzednich eventach, zostanie przeprowadzona akcja na rzecz chorej Marysi z Kowalowej.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal informacyjny Ryglice-okolice.pl

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 763 razy
Odsłon artykułów:
17602037

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…