sobota, 15 maj 2021 12:39

Groźny wypadek w Piotrkowicach

Napisał

Zbyt szybka jazda najprawdopodobniej przyczyną groźnie wyglądającego wypadku w Piotrkowicach, do którego doszło w piątek 14 maja przed godziną 11. Kierowca Seicento trafił w stanie ciężkim do tarnowskiego szpitala.

Bardzo niebezpieczną sytuację wywołał 33-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego na ostrych zakrętach drogi wojewódzkiej 977 w Piotrkowicach. Kierowany przez niego samochód marki bwm wpadł w poślizg i zaczął się obracać na śliskiej drodze. Całkowity brak kontroli na prowadzonym pojazdem doprowadził do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku samochodem Fiat Seicento. Kierowca bmw uderzył tylnym prawym narożem w przednie lewe naroże fiata. Poszkodowanym w tym wypadku został jedynie 83 letni kierowca małej osobówki, który w stanie ciężkim trafił do tarnowskiego szpitala. Ruch w tym miejscu odbywał się jednym pasem w sposób wahadłowy. Kierowca bmw był trzeźwy.

Wyjaśnieniem tego wypadku zajmą się policjanci tarnowskiej komendy Policji, którzy zbiorą niezbędne ślady i zabezpieczoną dowody, na podstawie których zostanie określona przyczyna, a także będą wyjaśnione wszystkie okoliczności.

Ruch przez kilkadziesiąt minut był utrudniony, a następnie całkowicie przywrócony. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na śliskiej jezdni.

Info: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

Czytany 680 razy
Odsłon artykułów:
17269836

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…