sobota, 06 czerwiec 2020 12:56

Akcje strażackie

Napisał

Strażacy i inne służby uczestniczyły w kolejnych akcjach ratowniczych.

W ostatnich dniach doszło do następujących zdarzeń:

W sobotę 6 czerwca - kolizja dwóch samochodów w Nowodworzu.

W piątek 5 czerwca - powalone drzewo w Jodłówce Tuchowskiej.

W czwartek 4 czerwca przed południem siedem jednostek straży gasiło pożar w murowanym budynku mieszkalnym w Jodłowej. Mieszkańcy bezpiecznie opuścili pomieszczenia.

W poniedziałek 1 czerwca - pożar bali słomy w Bielowach. Ogień objął 280 sztuk. W akcji uczestniczyło 9 jednostek straży.

W niedzielę 31 maja Tuchów, ul. Ryglicka - zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego. Kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego, samochód zjechał na przeciwny pas ruchu, przewrócił się na bok i ostatecznie zatrzymał na betonowej barierze, która uchroniła go przed upadkiem z kilkumetrowej wysokości. Podróżujący samochodem (kobieta z dzieckiem) wydostali się z pojazdu z pomocą osób, które przejeżdżały w tym czasie. Zostały zabrane do szpitala.

W tym samym dniu - zalana posesja w Łękawicy

W sobotę 30 maja - pożar sadzy w przewodzie kominowym w Zalasowej na ul.Tuchowskiej.

W piątek 29 maja - usunięcie plamy substancji ropopochodnej, ciągnącej się od ul. Polnej w Tuchowie aż do centrum Burzyna

Info: OSP w Jodłowej, OSP w Łękach Dolnych, OSP w Tuchowie, OSP w Zalasowej, OSP w Dąbrówce Tuchowskiej, Alarmowo - Tuchów i okolice, Tarnow 112

Czytany 1079 razy
Odsłon artykułów:
17594819

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…