Regulamin sondażu "Ryglicki sondaż 2014"

Regulamin Sondażu - Plebiscytu on-line "Ryglicki sondaż 2014. Zagłosuj na burmistrza, radnego".


1. Organizatorem niniejszego Sondażu - Plebiscytu jest wydawca JS.Media.pl - portal Ryglice-okolice.pl prawnie zarejestrowany środek przekazu - prasa.

2. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zmianami).

3. Do udziału w Plebiscycie - Sondażu ma prawo każdy użytkownik serwisu internetowego, jeśli nie naruszy zasad niniejszego Regulaminu.

4. Głosować można tylko poprzez wybranie kandydata za pomocą aplikacji zawartej na portalu Ryglice-okolice.pl - zaznaczeniu kółka obok nazwiska kandydata i naciśnięciu "Głosuj".

5. Głosować może tylko jeden użytkownik internetu w danej sieci domowej/ firmie w wyznaczonym czasie.

6. Głosować można tylko raz na 12 godzin na jednego kandydata na burmistrza oraz jednego kandydata z poszczególnych okręgów wyborczych. Przy czym zaleca się głosować jedynie na kandydata ze swojego okręgu wyborczego.

7. Wyniki Plebiscytu - Sondażu, widoczne po oddaniu głosu, mogą różnić się od rzeczywistych. Oddane głosy są sprawdzane w bazie danych oddanych głosów i co kilkanaście godzin są weryfikowane co do zgodności z zasadami głosowania. Ostateczne wyniki zostaną podane po zakończeniu głosowania w możliwie najkrótszym czasie.

8. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Plebiscytu - sondażu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec.

9. Komputery, z których oddane zostały głosy w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem mogą zostać zablokowane w wejściu na serwis Ryglice-okolice.pl.

10. Niniejszy Plebiscyt - Sondaż jest formą aktywizacji do uczestnictwa w życiu społecznym i zainteresowania sprawami samorządu.

11. Organizator może zgłosić naruszenie niniejszego Regulaminu do odpowiednich organów ścigania, jako celowe zakłócanie działania serwisu.

12. Regulamin został wprowadzony w dniu 8 listopada 2014 o godz. 23.30. Jego główne zasady zostały podane w dniu rozpoczęcia Plebiscytu - Sondażu.

Odsłon artykułów:
17367669

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…