Trwają prace inwestycyjne w gminie TuchówTuchów podsumował zadania które realizuje w roku 2014. Trwa modernizacja budynków, budowa nowych obiektów, sieci kanalizacyjnej, remonty dróg.

Obecnie kończą się procedury przetargowe i rozpoczęto realizację kolejnych inwestycji, wśród których są m.in.: dokończenie modernizacji tuchowskiego przedszkola, trwają prace adaptacyjne w nowych pomieszczeniach dla tuchowskiej Szkoły Muzycznej w budynku Poczty Polskiej, realizowana jest modernizacja Domu Ludowego „Jodełka” w Jodłówce Tuchowskiej, dawnego Domu Ludowegow Kielanowicach oraz zagospodarowanie terenu przy szkołach w gminie.

W przygotowaniu są też mniejsze projekty, m.in.: budowa siłowni terenowej, która ma powstać przy placu zabaw w Tuchowie, a także remont altanki przy Sokole, budowa chaty wędkarskiej w Tuchowie i modernizacja boiska piłkarskiego w Siedliskach. Obecnie trwa budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią w Piotrkowicach. Kontynuowane są także dalsze prace przy rozbudowie wodociagów i kanalizacji na terenie gminy Tuchów oraz budowa kolejnych dróg i chodników.

Łącznie do lipca 2014 r. gmina Tuchów pozyskała z różnych źródeł blisko 3,5 mln zł.

 

Odsłon artykułów:
17549008

Odwiedza nas 376 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…