Znów szansa na wodę w Joninach

 
W ostatnich dniach pojawiło się na tablicach ogłoszeń i w internecie obwieszczenie nt. zbiornika w Joninach. Szanse na powstanie inwestycji poważnie wzrosły.
 
Wojewoda Małopolski informuje o przystąpieniu do przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko dla budowy zbiornika retencyjnego w Joninach i zapewnieniu możliwości udziału społeczeństwa przy ponownej ocenie oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko - w tym możliwości składania uwag i wniosków w zakresie oddziaływania inwestycji na środowisko.
Uwagi i wnioski w zakresie oddziaływania inwestycji na środowisko można składać w formie pisemnej na adres: Delegatura Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie, Wydział Infrastruktury- Oddział Zamiejscowy w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów, drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 5 września 2012 r. do 25 września 2012 r.
 
A tak przy okazji- ciekawe, gdzie pływa teraz strzebla potokowa, która stoi na przeszkodzie powstaniu zbiornika w Joninach, bo w okolicy już od dłuższego czasu nie ma potoków i strumyków... i co na to ekolodzy?
Odsłon artykułów:
17547040

Odwiedza nas 400 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…