Najlepsi w konkursach szkolnych



W okolicy i regionie wiele szkół może poszczycić się licznymi sukcesami. Na prośbę czytelników, i podobnie jak w poprzednim roku, publikujemy listę sukcesów, jakie zanotowali uczniowie w konkursach szkolnych na etapie rejonowym.

Do etapu małopolskiego zakwalifikowali się:
Szkoły podstawowe
Konkurs humanistyczny
Julia Grzenia SP Tuchów
Aneta Jop, Gabriela Łącka i Szymon Magdziarczyk SP Szynwałd
Jakub Lesiak, Sebastian Olszówka SP Lubcza
Jagoda Sus, Kinga Wójtowicz SP Ryglice

Konkurs matematyczny
Adrian Augustyn, Michał Mikrut SP Zalasowa
Jakub Augustyn SP Siedliska
Mateusz Bąk, Kamil Karaś SP Olszyny
Łukasz Filip, Dawid Krużel i Szczepan Usarz SP Ryglice
Bartosz Filipak SP Szerzyny
Tomasz Iwan SP Szynwałd
Julia Nowak SP Kowalowa
Dominik Sereda SP Joniny
Mateusz Stężowski SP Ołpiny
Jakub Wąs SP Tuchów

Konkurs z języka angielskiego
Nikodem Jaworski SP Skrzyszów
Julia Kalita, Patrycja Orłowska SP Zalasowa
Aleksandra Lachowicz, Karolina Niemiec, Szczepan Usarz SP Ryglice
Artur Pękosz SP Tuchów

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy"
Bartłomiej Sroka, Mateusz Stężowski, Aleksandra Ziomek SP Ołpiny
Kamil Jop, Szymon Magdziarczyk, Małgorzata Plebanek, Patrycja Stańczyk, Łukasz Zegar, Kacper Zięba SP Szynwałd
Julia Grzenia, Jakub Wąs SP Tuchów

Konkurs historyczny "Wielcy Polacy – wybitni generałowie"
Aleksandra Ciurej, Zuzanna Kozioł SP Skrzyszów
Kacper Gacek SP Siedliska
Nikoletta Grzyb, Aleksandra Jacher, Aneta Jop, Gabriela Łącka, Mateusz Nalepka, Piotr Niemiec, Aleksandra Siemek, Radosław Siemek, Bartosz Zabawa SP Szynwałd
Dominik Sereda SP Joniny
Arkadiusz Zając SP Kowalowa

Konkurs przyrodniczy "Skarby przyrody i ich ochrona"
Bartosz Bęben SP Czermna

Konkurs przyrodniczy "Skarby przyrody i ich ochrona"
Jakub Wąs SP Tuchów
Konkursy gimnazjalne
Język polski
Martyna Armatys, Gabriela Iwan, Joanna Mącior g. Szynwałd
Julia Jodłowska, Ziemowit Makarski g. Ryglice
Ewelina Łazarz, Magdalena Marecik g. Olszyny
Bogumiła Łempa g. Tuchów
Julia Osika g. Jodłówka Tuchowska

Matematyka
Damian Galas, Bartłomiej Stepek g. Zalasowa
Anna Gut g. Tuchów
Szymon Salabura g. Olszyny
Bartłomiej Szatko g. Szynwałd

Fizyka
Grzegorz Gawryał g. Karwodrza
Paweł Król, Aleksandra Niziołek, Krzysztof Słomski g. Ołpiny
Katarzyna Wójcik, Seweryn Żołądź g. Szerzyny

Historia
Łukasz Augustyn g. Tuchów
Michał Ryndak g. Olszyny
Magdalena Mazur, Anna Siemek, Marek Krakowski g. Szynwałd
Jakub Słomski, Mateusz Gawron, Paweł Król g. Ołpiny
Kacper Drzała, Gabriela Bednarz, Marcin Wojtal g. Skrzyszów
Gabriela Czuba g. Siedliska
Joanna Marcisz g. Czermna

Biologia
Joanna Marcisz g. Czermna
Julia Osika g. Jodłówka Tuchowska
Urszula Wójcik g. Olszyny
Katarzyna Wójcik g. Szerzyny

Geografia
Jan Abramowicz, Piotr Augustyn, Michał Witek g. Lubcza
Gabriela Bednarz, Bartosz Czarnecki, Jakub Prokop,Szymon Tyrka g. Skrzyszów
Karolina Gąsior, Ireneusz Kubacki, Joanna Marcisz g. Czermna
Dawid Kita, Maksymilian Trojanowsk g. Ryglice
Aleksandra Niziołek g. Ołpiny
Julia Osika g. Jodłówka Tuchowska
Rafał Poręba g. Tuchów
Jan Pradel g. Siedliska

Chemia
Damian Galas, Natalia Januś, Kamil Usarz g. Zalasowa
Grzegorz Gawryał, Julia Gawryał g. Karwodrza
Mateusz Iwan, Marcin Wojtal g. Skrzyszów
Ireneusz Kubacki g. Czermna
Kinga Łyda, Kamil Szczepański, Albert Surmacz g. Tuchów
Aleksandra Niziołek, Krzysztof Słomski g. Ołpiny
Michał Ryndak g. Olszyny
Bartłomiej Szatko, Marta Zegar g. Szynwałd

Język angielski
Jakub bochenek g. Szerzyny
Hanna Brzeżańska g. Tuchów
Agnieszka Szostak g. Tarnów m. Tuchów
Weronika Pyzik g. Ołpiny
Emilia Zielińska g. Skrzyszów

Język niemiecki
Karolina Karwat g. Tuchów
Patrycja Skruch g. Skrzyszów

Wiedza o społeczeństwie (etap projektowy)
Jan Abramowicz g. Lubcza
Natalia Januś, Ewelina Nalepa g. Zalasowa
Oliwia Kawa, Dawid Kita, Dominik Kupiec, Ziemowit Makarski, Natalia Słota g. Ryglice
Natalia Prokop, Agnieszka Sysło g. Skrzyszów
Michał Smutek g. Tuchów

Konkurs historyczny "Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914 -1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń"
Gabriela Czuba, Michał Hajduk g. Siedliska,

Konkurs historyczny "Upadek I Rzeczypospolitej. Napoleońskie nadzieje i ład wiedeński (1764-1815). U podstaw społeczeństwa obywatelskiego"
Martyna Armatys, Kamil Piska, Jakub Prokop, Marcin Wojtal g. Skrzyszów, Weronika Ciurej, Julia Frydryk, Gabriela Iwan, Zuzanna Jop, Joanna Kantor, Natalia Kępa, Monika Kiwior, Karolina Lebryk, Magdalena Mazur, Julia Mącior, Joanna Mącior, Renata Plebanek, Monika Stańczyk, Joanna Szydłowska, Marta Zegar,  g. Szynwałd

Konkurs informatyczny "Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera"
Jan Abramowicz g. Lubcza
Bartosz Czarnecki, Mateusz Iwan g. Skrzyszów
Grzegorz Gawryał g. Karwodrza
Dominik Groch, Tomasz Kluzek g. Zalasowa
Damian Łaskawski, Szymon Salabura g. Olszyny
Jakub rogoziński g. Ryglice
Dawid Sobarnia, Albert Surmacz g. Tuchów

Konkurs biblijny "Z mądrością Proroków przez życie"
Alicja Lewicka g. Tuchów

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy"
Julia Jodłowska, Marcin Psioda g. Ryglice
Łukasz Augustyn g. tuchów
Joanna Marcisz, Sylwia Sowa g. Czermna
Martyna Armatys, Konrad Kopacz, Marek Krakowski, Magdalena Mazur, Anna Siemek g. Szynwałd
Mateusz Gawron, Krzysztof Słomski, Jakub Słomski g. Ołpiny

Zgłoś błąd na stronie

Czytaj także: Sukcesy

Odsłon artykułów:
17269879

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…