Gmina Szerzyny uhonorowała uczniówCzłonkowie Komisji Oświaty, Kultury i Wychowania postanowili uhonorować uczniów gminy Szerzyny za osiągnięcia naukowe i sportowe w kończącym się roku szkolnym.


Wójt wraz z członkami komisji kultury przy radzie gminy Szerzyny złożyli gratulacje oraz wręczyli pamiątkowe dyplomy. Pogratulowali także rodzicom i wychowawcom za trud włożony w wychowanie oraz edukację dzieci i młodzieży.

Wyróżnieni zostali: Joanna Marcisz - uczennica Publicznego Gimnazjum w Czermnej, laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego, Krzysztof Słomski - uczeń Publicznego Gimnazjum w Ołpinach, finalista z przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z chemii, Bartosz Filipak - uczeń Szkoły Podstawowej w Szerzynach, finalista przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z matematyki, Bartłomiej Bonar - uczeń Publicznego Gimnazjum w Szerzynach, finalista przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z fizyki. Ponadto uhonorowani zostali także za osiągnięcia sportowe: Kacper Kozioł - uczeń Szkoły Podstawowej w Czermnej oraz Daniel Świędrych - uczeń Szkoły Podstawowej w Czermnej, za wysokie miejsca w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych.

Odsłon artykułów:
17546148

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…