Finał akcji "drugie życie banerów"20 grudnia od godziny 10 na Tarnowskim Placu Sienkiewicza odbędzie się finał akcji "Drugie życie banerów"-
pomagamy choremu dziecku i ubieramy choinkę w Tarnowie.To akcja Radia RDN Małopolska, Pałacu Młodzieży w Tarnowie i Klubu Seniora "Złoty Wiek". Finałem wydarzenia będzie zbiorowe ubieranie 7 metrowej choinki, która zostanie ustawiona na placu i jest podarunkiem od Lasów Państwowych, a także kiermasz ozdób świątecznych wykonanych z banerów wyborczych przez dzieci z pracowni plastycznych Pałacu Młodzieży oraz seniorów z Klubu "Złoty Wiek". Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na leczenie ciężko chorej Kamilii.

Integralną częścia tego wydarzenia będzie rodzinny konkurs na najdłuzszy łańcuch choinkowy stworzony podczas imprezy. Na zwycięzców czekają dwa rodzinne pobyty weekendowe w Ośrodku Rekolekcyjno - Misyjnym w Piwnicznej. Nie zabraknie też akcentów kulinarnych, będzie można na przykład napić się herbaty tarninowej w wersji zimowej lub degustować świąteczne potrawy kresowe. Podczas finału będzie także rozdawane siano na wigilijne stoły. W godzinach trwania akcji na antenie Radia RDN Małopolska będzie emitowany program na żywo z Placu Sienkiewicza.

Odsłon artykułów:
17547047

Odwiedza nas 449 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…