Architektura Gminy Jodłowa w albumie Dariusza TyrpinaUkazała się kolejna publikacja promująca gminę Jodłowa, dla której zdjęcia wykonał Dariusz Tyrpin.
Tym razem tematem albumu jest architektura.

W albumie "Zabytki i Architektura Współczesna – Gmina Jodłowa" znajduje się 170 zdjęć na 145 stronach, które są podzielone na poszczególne sołectwa. Wydawnictwo dokumentuje przeszłą i współczesną architekturę. Autorem fotografii jest profesjonalista w dziedzinie fotografii Dariusz Tyrpin.

Album - Jodłowa, fot. Dariusz Tyrpin
Okładka albumu o architekturze gminy Jodłowa

Tak twórca zdjęć opowiada o swojej pracy: "Malownicze położenie gminy oraz liczne obiekty i zabytki są godne szerszego upowszechniania, a przede wszystkim do zwiedzania. Gdy cztery lata temu zacząłem współpracę z Urzędem Gminy (zbierając materiał o przyrodzie występującej na tym terenie) niewiele ludzi wiedziało, że niebawem powstanie w Jodłowej piękny i nowoczesny obiekt konferencyjno-bankietowy, który trwale zmieni krajobraz centrum tej miejscowości. To tylko jeden z licznych przykładów jak szybko zmienia się nasze otoczenie. Dlatego ważne jest, by w porę udokumentować to, co niebawem może być zmienione, lub co gorsza, może wcale nie istnieć".

Zdjęcia albumu: Dariusz Tyrpin. Tekst, projekt, skład i druk: Gamma s.c. Nakład 1000 sztuk.

Fotografie z albumu:

Więcej zdjęć: http://blog.tyrpin.pl/2014/07/zabytki-i-architektura-wspolczesna-gmina-jodlowa/

Podobny artykuł: Gmina Ryglice - Album fotografii

Odsłon artykułów:
17521250

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…