Okolica Bardzo Imprezowa 3, 2014Sezon imprez rozpoczął się już na dobre. Pierwsze pikniki organizują szkoły. W poszczególnych miejscowościach odbywają się także imprezy związane z parafialnymi odpustami. Nie zabraknie także koncertów.
Niedługo rozpoczną się tarnowskie Juwenalia iraz impreza motycklistów Wataha.

Artykuł może być aktualizowany

Zgłoś wydarzenie - zaproponuj innym dobrą imprezę

Wydarzenia

Tarnów

13 maja. W tym roku obchodzimy 113. rocznicę urodzin Witolda Pileckiego. Z tej okazji Stowarzyszenie KoLiber Tarnów zaprasza na Marsz który odbędzie się 13 maja. Wydarzenie rozpocznie się przy Placu Ofiar Stalinizmu o godz. 18 a zakończy przy Pomniku Nieznanego Żołnierza. Marsz przejdzie ulicami: Lwowska - Wekslarska - Rynek - Piekarska - Rybna - Wałowa.

15 maja. Centrum Sztuki Mościcie zaprasza 15 maja o godzinie 19.00 na spektakl tetralno – muzyczny w hołdzie papieżowi Janowi Pawłowi II „Co może jeden człowiek”. W spektaklu wystąpią Jan Nowicki oraz zespół De Profundis.

Karwodrza

15 maja. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Przyjaźń”, Mieszkańcy, Personel i Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy, mają zaszczyt zaprosić na otwarcie karwodrzańskiej wiaty, które odbędzie się 15 maja 2014 r. o godz. 12:00. W programie przewidziano: powitanie gości, prezentacja dotycząca segregacji i recyklingu odpadów, program artystyczny w wykonaniu młodzieży, pokaz mody ekologicznej, konkursy, degustacja, poczęstunek potraw ekologicznych, grill, wspólna zabawa.

Jodłowa

17, 18 maja. Zabawa, obrady, biesiada, modlitwa - to wszystko znajdzie się na czwartych Dniach Stanisławowskich w Jodłowej. Przez dwa dni odbywać się tam będzie wydarzenie ku czci św. Stanisława BM - patrona parafii jodłowskiej.

W sobotę 17 maja o godz. 14 rozpocznie się symozjum naukowe oraz m.in. inscenizacja sztuki.

W niedzielę 18 maja od godz. będą miały miejsce m.in.: koncerty, pokaz tresury psów policyjnych, pokazy strażackie oraz wieczorny pokaz sztucznych ogni.

Oprócz tego przygotowano szereg innych atrakcji.

Skrzyszów

Impreza przeniesiona na inny termin
17 Maja planowany był XVI Rajd Rowerowy w gminie Skrzyszów. Początek trasy znajdzie się pod Urzędem Gminy Skrzyszów. Impreza rozpocznie się o godz. 9:15. Trasa będzie przebiegała przez Skrzyszów, Szynwałd - Świniogórę, Zalasową, Trzemesną, Łękawicę. Meta znajdzie się w Skrzyszowie w lesie Kruk. Długość trasy wyniesie 27 km. Organizatorem rajdu jest wójt Gminy Skrzyszów, Akcja Katolicka w Skrzyszowie, OSP Skrzyszów, Zespół Szkoły Podstawowej nr. 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie.

Tarnów - Zbylitowska Góra

Z okazji tygodnia bibliotek tarnowscy bibliotekarze zapraszają wszystkich cyklistów lubiących dobrą książkę do udziału w rajdzie rowerowym i ognisku, organizowanym 24 maja w ramach akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. Szczegóły: Odjazdowy Bibliotekarz (nastąpiła zmiana terminu)

Koncerty

16 - 18 maja odbędą się koncerty w Tarnowie w ramach VIII Międzynarodowego Zlotu Motocykli TKM WATAHA 2014. Na stadionie KS Błękitni wystąpią: After Day, Mydlife Crysis, Mr. Pollack, Przystanek Mrówkowiec.

17 maja do Pubu Rio w Dębicy zawita heavyrockowy 10ton oraz trashmetalowy Blitzhell.

W dniach 15 - 18 maja w Tarnowie będą miały miejsce Juwenalia.
15 maja - kabaret Leyek z Krakowa, poProstu z Radomia oraz FiFa-RaFa z Bełżyc.
18 maja zagrają m.in.: Bracia Figo Fagot, Vavamuffin, Kuba Knap i Emil G. z Dj Willy Mąką oraz LJ Karwel i Gruby Józek z Dj Lazy One.

Tak było w poprzednim weekendzie


Zaproponuj innym dobrą imprezę - zareklamuj dobre wydarzenie

Odsłon artykułów:
17371654

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…