Dębicki przegląd teatralny7 zespołów teatralnych ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego wzięło udział w VII Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych, który odbył się w Domu Kultury „Śnieżka” MOK w Dębicy. Szkoły ponadgimnazjalne reprezentowały zespoły z Dębicy, Pilzna i Jodłowej.

Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Jodłowej zaprezentowała spektakl „Narkotykom-Nie!”. Amatorska Grupa Teatralna ukazała rozterki młodych ludzi, walkę o własne „ja” i niebezpieczeństwo uzależnienia. Z Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie przybył Szkolny Zespół Teatralny KLE-KLE w spektaklu „Kiełek nadziei”. Uczniowie ukazali w nim m.in. dziecięce prośby wznoszone do Boga.

Jury pojęło decyzję o przyznaniu następujących nagród:
Grand Prix - Trupie Twórczej TRUFLE z I LO w Dębicy, wyróżnienie - Szkolnemu Zespołowi Teatralnemu KLE – KLE z LO w Pilźnie, sobowość aktorska - Dominice Jarosz – I LO w Dębicy

Organizatorami imprezy było II Liceum Ogólnokształcące im ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. Nagrody dla laureatów i wszystkich uczestników przeglądu ufundowane zostały przez Powiat Dębicki oraz Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”.

Odsłon artykułów:
17521524

Odwiedza nas 448 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…