Laureaci "Iść w stronę słońca"

 
W Tuchowie odbył się po raz kolejny Festiwal Piosenki „Iść w stronę słońca” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Do konkursu przystąpiło 27 solistów i 10 zespołów.
 
W sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie wystąpili wykonawcy z regionu, których oceniło jury w składzie: Adam Soch, Piotr Kucharzyk, Piotr Soch. Jurorzy przyznali najlepsze miejsca i wyróżnienia następującym osobom w poszczególnych kategoriach:
 
Przedszkole:
- soliści: Monika Habas, Szymon Koncewicz, Joanna Stadler z Tuchowa oraz Krzysztof Motyka ze Zborowic, Jakub Bandyk i Justyna Prokop z Piotrkowic, Magdalena Kurczab i Wiktoria Karpiel z Tuchowa
- zespoły: Duet Śpiewające przedszkolaki i „Biedronki” z Tuchowia.
 
Klasy  I-III:
- soliści: Adrianna Ustjanowska z Burzyna, Julia Grzenia z Tuchowa, Magdalena Chudzik ze Zborowic, Jakub Polczyk z Piotrkowic oraz Oliwia Lisowska z Rzuchowej.
- zespoły: Zespół wokalny z Ciężkowic, „Wiolinki” z Tuchowa, Duet (Nikola zduń, Angelika Pudło) z Mesznej Opackiej oraz „Promyczki” z Tuchowa.
 
Klasy IV-VI:
- soliści: Alicja Rusin z Siedlisk, Anna Sikorska z Tuchowa, Zuzanna Gaj z Ciężkowic, Joanna Kaszubowska z Piotrkowic,
- zespoły: Zespół Wokalny z Ciężkowic, "MELODIA” z Zalasowej, RAGGI DI SOLE z Rzuchowej.
 
Gimnazja:
- soliści: Albert Kusek – Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalasowej, Zuzanna Piątek – Gimnazjum w Karwodrzy, Klaudia Siwek – Gimnazjum w Karwodrzy
- zespoły: Zespół wokalno – instrumentalny – Gimnazjum w Karwodrzy
 
Odsłon artykułów:
17594814

Odwiedza nas 339 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…