Ukryła pieniądze w bieliźnie

Wczoraj wieczorem policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 26-letnia mieszkankę Dąbrówki Szczepanowskiej, która podczas wizyty w domu znajomej okradła kobietę, po czym wpadła na nietypowy pomysł miejsca ukrycia gotówki. Skradzione 1000 złotych i 20 Euro schowała w spodniach, w … bieliźnie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś policjanci przedstawią jej zarzut, za który grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Na poważną próbę wystawiona została koleżeńska znajomość dwóch kobiet. Wczoraj wieczorem 26-latka odwiedziła w Tarnowie kilka lat młodszą koleżankę. Podczas wizyty, w pewnym momencie właścicielka mieszkania stwierdziła brak portfela w miejscu, gdzie go wcześniej położyła. Rozglądając się po mieszkaniu zauważyła przedmiot pod łóżkiem, ale kiedy sprawdziła jego zawartość okazało się, że brakuje w nim 1000 złotych i 20 Euro. Jej podejrzenia od razu padły na znajomą. Nie mogąc jednak odzyskać gotówki, kobieta powiadomiła o kradzieży policjantów. I to właśnie oni po pojawieniu się na miejscu, nakłonili sprawczynię do zwrotu cudzej własności. Jak się okazało, 26-latka opróżniła portfel, po czym ukryła banknoty w spodniach, w …bieliźnie.

Odzyskane pieniądze zostały zwrócone właścicielce, a 26-latka trafiła do policyjnego aresztu, gdzie spędziła minioną noc.
Jeszcze dziś usłyszy zarzut, za który grozi kara pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Info: KMP Tarnów

Odsłon artykułów:
17521399

Odwiedza nas 273 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…