Zamiast na mecz trafił na komisariat. Kronika policyjna

Zamiast na mecz trafił na komisariat

Próba wejścia na stadion piłkarski w Niecieczy, na rozgrywany między miejscową Termaliką Bruk Bet Niecieczą, a Arką Gdynia sobotni mecz zakończyła się dla 23-latka zatrzymaniem.
Mieszkaniec powiatu wejherowskiego usiłował wnieść na stadion niewielką ilość marihuany. Ujętego przez ochroniarzy mężczyznę przekazano policjantom. Kibic drużyny gości usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do roku pozbawiania wolności

Inne zdarzenia

W rękach policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum znalazł się 63-letni tarnowianin, który okradł leżące w tarnowskim szpitalu pacjentki.
W sobotnią noc mężczyzna wślizgnął się na jeden z oddziałów i wykorzystując sen kobiet, z sali chorych zabrał dwa telefony komórkowe. Nie nacieszył się nimi jednak zbyt długo. Zauważony przez pracownika ochrony został ujęty z „komórkami” i przekazany przybyłemu na miejsce patrolowi Policji. Pozostałą część nocy mężczyzna spędził w areszcie. Odpowie za kradzież wartego 550 złotych mienia. grozi mu do 5 lat pozbawiania wolności.

Zarzut kradzieży usłyszy także mieszkaniec Kielc zatrzymany przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum w Lisiej Górze. Zatrzymany na gorącym uczynku 51-latek ukradł z jednego z samoobsługowych sklepów spożywczych 14 opakowań kawy. Skradziony towar wart 550 złotych powrócił na sklepowe półki.

Na straty w wysokości 1000 złotych naraziła właściciela jednego ze sklepów w Tarnowie 16-latka, która uszkodziła szybę w witrynie lokalu. Ze względu na młody wiek dziewczyny, sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Info: KMP Tarnów

Odsłon artykułów:
17521528

Odwiedza nas 455 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…