Okradł sklep w którym pracował

Kierownik działu jednego z tarnowskich supermarketów okradał swojego pracodawcę. Na trop mężczyzny wpadli „kryminalni” z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Policjanci zatrzymali 38-latka i udowodnili mu dokonanie 60 kradzieży. Były już pracownik sklepu usłyszał zarzuty, wartego 48 tysięcy złotych sprzętu RTV.

38-letni tarnowianin wykorzystywał swoją pozycję zawodową i zaufanie pracodawcy. Nadużył obu kiedy bez skrupułów wynosił z miejsca pracy sprzęt. Za jego sprawą, z magazynu firmy znikały laptopy, konsole do gier, a także kamery, aparaty fotograficzne, iPady, tablety, twarde dyski i radia samochodowe. Skradziony towar mężczyzna wystawiał po atrakcyjnych cenach, na aukcjach internetowych.
Jak ustalili zajmujący się sprawą policjanci, trwający od dłuższego czasu procederu naraził właściciela na straty sięgające 48 tysięcy złotych. Zatrzymanemu mężczyźnie przestawiono łącznie 60 zarzutów kradzieży mienia. Do wszystkich się przyznał i dobrowolnie poddał karze.
Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Info: KMP Tarnów

Odsłon artykułów:
17014007

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…